fbpx

ההברקות, ההמצאות, החידושים וכל מה שיש לנו להגיד עליהם

STAY APPTODATE

ממחר דיאטה! שיטת הסטרטאפ הרזה: מדריך מקיף לאימוץ מוצלח בחברת פיתוח חציונית

עולם הסטרטאפים תוסס ורווי הזדמנויות, אך גם גדוש באתגרים רבים. סטארטאפים רבים נכשלים בשלבי התהוותם הראשונים, בין היתר עקב פיתוח מוצרים שאינם עונים על צרכי השוק, בזבוז זמן ומשאבים, וחוסר גמישות בהתאמה לשינויים. המתודולוגיה הוגדרה על ידי אריק רייס בספרו משנת 2011.

קרא עוד »

מורה נבוכים – הבנת השפה של המפתחים

אנשי הנהלה בסטרטאפים לא תמיד מגיעים מעולם הפיתוח ובשל כך הרבה מושגים שנזרקים לחלל האוויר ומהווים את עמודי השידרה של הפיתוח אינם נהירים להם. אנחנו בחברה מאמינים שכמה שהלקוח שלנו מבין ויודע לפחות על פני השטח מה אנחנו עושים, כך התקשורת ביננו טובה יותר ואנו יכולים לבנות אמון, יחסים טובים וכמובן מוצר מנצח!

קרא עוד »

יישומי GenAI: צלילה עמוקה ל-NLP ול-Deep Learning

עולם הבינה המלאכותית (AI) עובר התפתחות מואצת בשנים האחרונות, ותחום יישומי GenAI (Generative AI) תופס תאוצה משמעותית. יישומי GenAI, המשתמשים בטכניקות NLP (Natural Language Processing) ו-Deep Learning מתקדמות, מסוגלים לייצר טקסטים, תמונות, סרטונים ואף קוד באופן אוטומטי, תוך פתיחת אפשרויות חדשות ומרתקות במגוון תחומים.

קרא עוד »

CTO: המנהיג הטכנולוגי של הסטרטאפ שלך

ה-CTO הוא תפקיד קריטי בכל סטרטאפ, ומשקיעים נותנים חשיבות רבה לזהותו ולאופן שבו הוא מוביל את החזון הטכנולוגי של החברה. הרבה יזמים צעירים יתקלו בחומה כאשר יגיעו עם הרעיון הנפלא שלהם למשקיע, אפילו אם נעשתה הוכחת היתכנות כמו שצריך, משקיעים אוהבים לדעת שהאזור הטכנולוגי מכוסה על ידי cto מנוסה. למה זה חשוב ואיך יזם שאינו טכנולוגי ואין לו בשליפה מן המותן cto יכול להצליח? המשיכו לקרוא

קרא עוד »

מודלי שפה גדולים (LLMs): מהפכה בעולם הבינה המלאכותית

כולם מדמיינים סוכני ai אבל אנחנו לא מדמיינים אנחנו עושים ועובדים עם מודלים של ai כל יום בכל שעה.
שאלתם את עצמכם אי פעם איך כלי ה ai יודעים להפוך הוראה פשוטה לציור, סרטון, כתבה או פוסט? הכל נעוץ
בטכנולוגיה אלא מה.
עולם הבינה המלאכותית (AI) עובר בשנים האחרונות קפיצת מדרגה משמעותית, וטכנולוגיות חדשות פורצות דרך נולדות בקצב מסחרר. אחת מהטכנולוגיות המבטיחות ביותר בתחום היא מודלי שפה גדולים (LLMs), המוכרים גם בשם "Deep Learning NLP" (עיבוד שפה טבעית מבוסס למידת עומק).

קרא עוד »

בינה מלאכותית (AI) במערכות CRM: שילוב מנצח לעתיד ניהול קשרי לקוחות

עולם ניהול קשרי הלקוחות (CRM) עובר טרנספורמציה מרתקת הודות לשילוב טכנולוגיות בינה מלאכותית (AI). מערכות CRM מסורתיות, שהתמקדו בעיקר באחסון נתונים וניהול תהליכים, הופכות לפלטפורמות אינטליגנטיות המסייעות לעסקים להבין טוב יותר את לקוחותיהם, לקבל החלטות מושכלות, וליצור חוויות לקוח יוצאות דופן.
ויתרה מכך, מערכות crm הופכות פשוטות לתפעול על ידי המשתמש ועל ידי נציגי השירות
והופכות את חווית השירות לכיפית במיוחד

קרא עוד »

אינטגרציות בין אתרים: חיבור נתונים ופתיחת אפשרויות חדשות

העולם הדיגיטלי גדל ומתפתח כל הזמן, וכך גם הצורך לחבר בין מערכות שונות. אינטגרציות בין אתרים הן הפתרון המושלם לחיבור בין מערכות אלו, המאפשר זרימה חלקה של נתונים ושיפור משמעותי של יעילות העבודה.
במאמר זה נסקור את מושג האינטגרציות בין אתרים, נסביר את היתרונות שלהן ונכיר את סוגי האינטגרציות הנפוצות ביותר.

קרא עוד »

מעורבות לקוח לא טכנולוגי בפרויקט טכנולוגי: אתגרים ופתרונות

מתכנתים ומפתחים הם לא העם הכי תקשורתי ומשתף, לא פעם אנחנו רואים אותם מגלגלים עיניים על שאלות מקצועיות מהצוות שעובד איתם וכשזה מגיע ללקוחות לא טכנולוגיים התסכול משני הצדדים גובר. נכון, לא קל לנו אנשי הטכנולוגיה להסביר מה בדיוק
אנחנו עושים אבל זה לא אומר שאנחנו לא יכולים ובמיוחד כשהלקוח זקוק להסבר ולליווי
על פרויקט חייו. לכן אנחנו מאמינים כי מעורבות לקוח לא טכנולוגי בפרויקט טכנולוגי היא גורם קריטי להצלחתו אבל אנחנו אנשי הטכנולוגיה אחראיים להבנה של הלקוח.
זה לא קל, מצד אחד, חשוב שהלקוח יהיה מעורב ויבין את המטרות, הדרישות וההתקדמות של הפרויקט. מצד שני, חוסר הבנה טכנולוגית עלול להוביל לאתגרים ולתקשורת לא יעילה.
אנחנו מיפינו לכם את מגוון הבעיות והפתרונות כשמגיעים לחיבור בין לקוח לא טכנולוגי
לחברת טכנולוגיה. המשיכו לקרוא

קרא עוד »

ניהול פרויקט טכנולוגי מורכב: תזמורת מנצחת

ניהול פרויקט טכנולוגי מורכב דומה לניהול תזמורת. מנצח מוכשר יודע לכוון את כל הנגנים, ליצור הרמוניה ולהוביל אותם לביצוע מושלם. כך גם מנהל פרויקט טכנולוגי, עליו לנהל צוות רב-תחומי, לתאם בין גורמים רבים ולוודא שהפרויקט יסתיים בהצלחה תוך עמידה ביעדים.
ניהול פרויקט טכנולוגי מורכב בנוי משלבים ותחנות ופרמטרים שכולם משתלבים כמו כלים בתזמורת. אספנו לכם את ה 10 התחנות והפרמטרים החשובים ביותר לניהול פרויקט טכנולוגי מורכבאת המאץ׳ המושלם? בשביל זה אנחנו כאן 🙂

קרא עוד »

בחירת ספק טכנולוגי: צעד קריטי להצלחת הפרויקט שלך

כמה פעמים מגיעים אלינו למשרד לקוחות חשדניים, הם כבר נכוו מספק טכנולוגי בעבר. הם יושבים במשרד בפנים חמוצות וקשה לבנות איתם את האמון וכל מילה בפגישה חוזרת אל האקס – הספק הטכנולוגי הקודם. אין דבר יותר טבעי מטעות בספק טכנולוגי ואין במה להתבייש – לא כולנו מתכנתים כמו שלא כולנו מעצבי אופנה. גם אם אתם לא ביל גייטס יש דרכים לדעת האם הספק הטכנולוגי, כמו כל ספק דרך אגב, מתאים למשימה ויותר מכך – מתאים לכם. אין ספק כי בחירת ספק טכנולוגי מתאים היא צעד קריטי להצלחת כל פרויקט טכנולוגי, שיתוף פעולה מוצלח עם ספק מיומן ואמין יבטיח שהפרויקט יסתיים בזמן, בתוך התקציב ובהתאם לציפיות, אבל איך אתם שבאים ללא ידע טכנולוגי, יכולים לדעת שבחרתם
את המאץ׳ המושלם? בשביל זה אנחנו כאן 🙂

קרא עוד »

אפיון זה אופי – אפיון אתר על קצה המזלג.

בניית אתר אינטרנט היא משימה לא פשוטה. ישנם הרבה שלבים שצריך לעבור, החל מבחירת שם הדומיין והשרת, דרך עיצוב האתר ועד לתכנות שלו. ולא רק בניית אתר, אלא גם ריענון ושידרוג אתר אינטרנט יכול להיות משימה שנראית כיפית וקלילה ומסתיימת בקללות. אחד השלבים החשובים שיכול להפוך את החוויה הזו לנעימה, צפויה ואפילו מרגשת הוא אפיון האתר.

קרא עוד »

ניהול פרויקט טכנולוגי: האתגר שלכם – המקצוע שלנו!

ניהול פרויקט טכנולוגי הוא תהליך מורכב ומאתגר, הכולל מגוון רחב של משימות ופעילויות. מנהל פרויקט טכנולוגי אחראי על כל היבט של הפרויקט, החל מבחירת הספקים והטכנולוגיות, דרך פיתוח הארכיטקטורה והקוד, ועד לשיווק והטמעה של המוצר. נשמע כאב ראש רציני לא? לא כשאתם מחליטים על בחירת ספק שמנהל לכם את כל הפרויקט מא׳ ועד קוד.

קרא עוד »

מה השאלה – צוות QA חיצוני זו התשובה!

סטארטאפים הם חברות צעירות ודינמיות, שבדרך כלל נמצאות תחת לחץ מתמיד לחדש ולהוציא לשוק מוצרים חדשים במהירות וכולנו מכירים את זה – המוצר יצא לשוק והתלונות מתחילות להגיע. בדיוק לשם כך רבים מהסתרתאפים מחזיקים מחלקת QA שאמונה על בדיקת המוצר לפני צאתו לשוק ושולחת אותו למקצה שיפורים בעת הצורך. אבל כמו שאמרנו סטרטאפים מטבעם הם חברות צעירות וחלק גם קטנות לכן, לעתים קרובות הם מתקשים להקצות משאבים פנימיים לצוות QA חזק ויעיל

קרא עוד »
דילוג לתוכן